096 909 10 09
068 523 06 61 (лише вайбер)
0
0

Ваш кошик порожній!

Як тільки замовлення оформлене, на електронну адресу Покупця відправляється підтвердження про реєстрацію замовлення, із зазначенням загальної суми замовлення без урахування фактичної вартості доставки. Це повідомлення є підтвердженням того, що замовлення Покупця прийняте в обробку і йде підготовка до пересилання.

Замовлення обробляється і готується Продавцем протягом 1-3 робочих днів від дати його оформлення Покупцем на Сайті, і відправляється на адресу, вказану Покупцем.

Продавець не несе відповідальності за затримку доставки замовлення Покупцеві в разі неповних і / або недостовірних даних, зазначених Покупцем при оформленні замовлення.

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Оплата замовлення здійснюється в гривнях.

- Переказ коштів на картковий рахунок ПриватБанку (реквізити для оплати будуть надіслані після оформлення замовлення).

При оформленні замовлення і його повній оплаті до 15.00, товар може бути відправлений в той же день, після попереднього узгодження з менеджером.

Перед проведенням будь-яких грошових операцій, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними вище.

ДОСТАВКА ТОВАРУ

1. За допомогою транспортної компанії «Нова Пошта» (за рахунок покупця).

2. Адресна кур'єрська доставка до дверей (за рахунок покупця).

3. Самовивіз з офісу м.Київ, вул. Соборна 105.

Доставка товару здійснюється в межах території України способом і за адресою, вказаною Покупцем під час оформлення замовлення. Продавець не несе відповідальності в разі неповних і / або недостовірних даних, зазначених Покупцем.

Доставка оплачується Покупцем відповідно до діючих тарифів транспортної компанії.

Онлайн курсы IT